Poštovani posjetitelji,

pozdravljam Vas u ime nogometnog kluba Vinica (NK Vinica) i zahvaljujem što nas posjećujete, podržavate i pratite naš rad.

NK Vinica trenutno se natječe u sklopu druge županijske nogometne lige (2. ŽNL) Županijskog nogometnog saveza Varaždin (ŽNS Varaždin). Klub je neprofitna organizacija prvenstveno osnovana s ciljem okupljanja maldih, promicanju razvoja i unapređivanja nogometne igre te našeg mjesta u regiji, ali i šire.

Jedan od usvojenih prijedloga članova je i izrada ove web stranice koja je glavni medij za praćenje svih aktivnosti, novosti i događanja vezanih uz NK Vinica.

PlayPause
ArrowArrow
Shadow

Ako prepoznate rad i trud naših članova i ako nam možete pomoći, molimo Vas da se učlanite u Klub ili da djelujete kao donator na način da nam uplatite finacijsku pomoć u okviru vaših mogućnosti ili kojom drugom vrstom pomoći koja će pridonjeti razvoju Kluba pa tako i razvoju sporta u našem kraju.

Nadamo se uspješnoj sportskoj suradnji i unaprijed Vam se zahvaljujemo. Posjećujte nas i dalje.

Sportski pozdrav!
Uprava NK Vinice