Poštovani posjetitelji,

pozdravljamo Vas u ime Nogometnog kluba Vinica i zahvaljujemo što nas pratite i podržavate naš rad.

Seniorska momčad NK Vinica trenutno se natječe u III. županijskoj nogometnoj ligi – skupina Varaždin  Županijskog nogometnog saveza Varaždin (ŽNS Varaždin).

NK Vinica je neprofitna organizacija osnovana s ciljem okupljanja mladih, promicanja i unapređivanja nogometnog sporta te razvijanja odgojnih, moralnih, etičkih i sportskih vrijednosti kod svojih članova.

Ako prepoznajete rad i trud naših članova i želite nam pomoći, molimo Vas da se učlanite u Klub ili da nam pomognete putem donacija ili kroz neku drugu vrstu pomoći koja će pridonijeti razvoju Kluba i sporta u našem kraju.

Nadamo se uspješnoj sportskoj suradnji i unaprijed Vam se zahvaljujemo. Pratite nas i dalje.

Sportski pozdrav!
Izvršni odbor NK Vinica