Uvjerljiva pobjeda nad Karlovcem

U 5.kolu prvenstva 2.ŽNL Varaždin, NK Vinica je na domaćem terenu ostvarila drugu pobjedu ove sezone protiv NK Karlovca. Utakmica je završila 6-0, poluvrijeme 3-0, strijelci: Antonio Vrček 3x, Mislav Šincek, Dario Bubek i Dario Šincek.
Bez obzira na vrlo teški teren (s obzirom da ga je kiša “potopila”) naša ekipa u utakmicu je krenula ozbiljno i odlučno od prve minute te je do poluvremena zabila 3 pogotka. U drugom poluvremenu ista situacija, igralo se samo na polovici gostiju što je rezultiralo sa 3 nova pogotka. Valja napomenuti da je rezultat mogao biti puno veći, no treba nešto ostaviti i za iduću utakmicu.

U sljedećem kolu očekuje nas gotovanje u Tužnom kod Slobode, vodeće ekipe 2.ŽNL. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 24.09. u 16:30. Nadamo se prvoj gostujućoj pobjedi.