Ugostili predstavnike Hrvatskog nogometnog saveza

U utorak 10.4.2018. ugostili smo predstavnike Hrvatskog nogometnog saveza (HNS-a): gospodina Zorislava Srebrića (viši savjetnik predsjednika HNS-a), gospodina Sretena Ćuka (glavni instruktor HNS-a i tehnički direktor svih mlađih selekcija), gospodina Hrvoje Hrkača (tajnika mlađih uzrasta HNS-a) te gospodina Sergeja Milivojevića (instruktor Regije Sjever). Osim njih, posjeti su prisustvovali i naši prijatelji i sponzori kluba gospodin Krešo Domitrek (direktor poslovne jedinice Auto Zubak Varaždin) i gospodin Janko Erdelja (voditelj prodaje za velike kupce Auto Zubak Varaždin).

S našim prijateljima obišli smo prostorije kluba, detaljnije ih upoznali se s funkcioniranjem kluba, razgovarali o svim selekcijama kluba, klubskim ambicijama i daljnjoj suradnji. Kroz ugodno druženje dobili smo korisne savjete i potporu koja će nam pomoći u daljnjem radu.

Ovim putem zahvaljujemo se gostima na utrošenom vremenu, dosadašnjoj suradnji i budućoj suradnji!