U prvom kolu 1.ŽNL podjela bodova

U prvom kolu 1.ŽNL Varaždin, NK Vinica je na domaćem terenu remizirala sa NK Sloboda iz Tužnog. Utakmica je završila 3-3, poluvrijeme 2-0, strijeli za našu ekipu: Roman Rog, Dario Bubek x2.

Iako smo u ovoj utakmici bili znatno oslabljeni neigranjem nekoliko standardnih igrača (ozljede, žuti kartoni), utakmica je dobro otvorena pogotkom Romana Roga u 16.min, a do kraja poluvremena rezultat je i povećan pogotkom Daria Bubeka. Drugo poluvrijeme odigrano je nešto lošije i to se odrazilo na krajnji rezultat – podjela bodova.

Napomonimo da su nakon utakmice naše vjerne navijačice pripremile i uručile prekrasan poklon Dariu Šincek povodom njegovog rođendana! Hvala Vam!

U sljedećem kolu očekuje nas prva gostujuća utakmica ove sezone u Varaždinu na stadionu Sloboda protiv NK Sloboda ŠN. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 02.09. u 17:00.