Treće mjesto na turniru u Babincu – Plava noć

Prošle je subote (22.07.2017.) održana tradicionalna Plava noć na terenima nogometnog kluba Dinamo Babinec. Radi se o manifestaciji s dugogodišnjom tradicijom, u sklopu koje je odigran i turnir limača. Na turniru su sudjelovala djeca iz Varaždinske i Međimurske županije. Prvo mjesto na turniru djece osvojila je ekipa NK Rudar 47, koja je u finalnoj utakmici svladala domaći NK Dinamo. Za treće mjesto borili su se naši dječaci protiv ekipe NK Vratno i osvojili ga. Bitno je napomenuti da je naša ekipa bila najmlađa no unatoč tome pokazala je znanje, borbenost, efikasnot i snagu da se može nositi sa starijim ekipama. Odigrana je i utakmica za 5. mjesto, u kojoj su snage odmjerili NK Pušćine i NK Polet Cestica.

Prve četiri plasirane ekipe na turnir djece dobile su pehare, dok su prvim trima ekipama dodatno uručene i medalje. Prilikom proglašenja najboljih u konkurenciji djece pehare i medalje su uručili zamjenik župana Varaždinske županije Tomislav Paljak, predsjednik NK Dinamo Babinec Marijan Županić i zamjenik načelnika Općine Cestica Žarko Rodeš. Navedeni su čestitali djeci na sjajnim rezultatima i ohrabrili ih za postizanje sjajnih rezultat i u budućnosti.