Treće kolo – pobjeda u triler utakmici

U trećem kolu 1.ŽNL Varaždin u nedjelju 09.09.2018., NK Vinica je na domaćem terenu pobijedila NK Polet iz Tuhovca. Utakmica je završila 4-3, poluvrijeme 2-3, strijelci za našu ekipu: Dario Bubek x2, Tomica Korpar i Alen Kokotec. Prvo poluvrijeme odigrano je nešto lošije, no u drugom poluvremenu uz veliko zalaganje cijele ekipe uspjeli smo nadoknaditi i preokrenuti rezultat u našu korist. Ovom pobjedom popeli smo se na treće mjesto ljestvice.

Također, i u ovoj utakmici pratila nas je naša vjerna publika – Hvala našim navijačima na podršci!

U sljedećem kolu očekuje nas gostujuća utakmica u Margečanu protiv NK Mladost(M). Utakmica je na rasporedu u nedjelju 16.09. u 16:30. Dođite i podržite naše dečke.