Sveta misa za sretan početak prvenstva

U župnoj crkvi Svetog Marka Evanđelista u petak 15.03. je održana Sveta Misa za sretan početak prvenstva – na nakanu NK Vinica. Misu je predvodio prečasni Valent Posavec, vinički župnik, dekan Ivanečkog dekanata i kanonik Zbornog kaptola. Na početku Mise pozdravio je sve igrače, trenere, vodstvo kluba i okupljene te zaželio sreću u daljnjem radu uz Božji blagoslov. Za zahvalu na dosadašnjoj i budućoj suradnji i potpori, veličasnom smo uručili majcu NK Vinica s brojem 30 (broj 30 simbolizira broj godina koje prečasni Valent služi u Župi sv. Marka ev.).

Nakon misnog slavlja, na poziv prečasnog Valenta Posavec, uslijedilo je druženje članova NK Vinica u Župnom Pastoralnom centru gdje smo uz ugodan razgovor popili i čašu Misnog vina.

Ovim putem se u ima NK Vinica zahvaljujemo našem prečasnom Valentu Posavec!