Šesto kolo – zaslužen poraz na domaćem terenu

U šetom kolu 1.ŽNL Varaždin u nedjelju 30.09.2018., NK Vinica je na domaćem terenu zasluženo izgubila od NK Zelengaj iz Donjeg Kućana. Bio je to prvi ovosezonski poraz i prva poraz u službenim utakmica nakon više od godinu dana. Utakmica je završila 3-1 za goste, poluvrijeme 1-1, strijelci za našu ekipu: Dario Bubek. Za razliku od prijašnjih utakmica, sada smo i prvo i drugo poluvrijeme odigrali loše pa je rezultat utakmice realan s obzirom na prikazano (iako smo dobar dio utakmice imali igrača više).

Također, i u ovoj utakmici pratila nas je naša vjerna publika – Hvala našim navijačima na podršci!

Prilika za popravak čeka nas već u srijedu 03.10. u 16 sati u utakmici četvrtfinala kupa protiv NK Jalžabet.