Pobjeda u zadnjem kolu i proslava naslova prvaka!

U zadnjem 26.kolu prvenstva 2.ŽNL Varaždin, NK Vinica je na domaćen terenu pobijedila NK Dinamo iz Babinca. Utakmica je završila 5-1, poluvrijeme 3-0, strijelci: Goran Miko, Dario Bubek 2X, Mislav Šincek i Alen Kokotec. Iako je naslov matematčki osiguran već prije, prvenstvo smo željeli zaključiti sa pobjedom pred domaćom publikom, što nam je i uspjelo! I u ovoj utakmici bila je vidljiva nadmoć u svim segmentima igre kroz koju je naša ekipa po ko zna koji put pokazala da zaslužuje biti na vrhu. Osim po rezultatu i bodovima, proglašeni smo i najkorektnijom (fair play) ekipom 2.ŽNL Varaždin!

Sama ceremonija proslave naslova prvaka započela je prije utakmica kada se na teren spustio paraglajder i u ime NK Vinica poklonio nogometnu loptu našem vjernom navijaču, igraču manjih uzrastnih kategorija i prijatelju – Petru Županić.

Nakon utakmice, g. Kozina u ime ŽNS Varaždin i u svoje ime čestitao je našoj ekipi na naslovu i uručio pehar našim prvacima! Također, u ime Općine Vinica, čestitke je izrazila i zamjenica načelnika gđa. Mirjana Jambriško. Nakon toga uslijedilo je iznenađenje od strane naših vjernih navijačica koje su nam pripremile predivnu i ukusnu tortu čime su dodatno uveličale naš uspjeh! Proslava prvaka nastavljena je s našim navijačima, igračima, stručnim stožerom i članovima Uprave kluba uz domjenak, pjesmu (uz pratnju banda “Extra Veseljaci”), šampanjac i vatromet, sve do jutarnjih sati! Dio atmosfere možete pogledati u galeriji slika ispod.

Ovim putem ČESTITAMO na naslovu 2. ŽNL Varaždin treneru Kreši Vincek,  predsjedniku Božidaru Šipek, podpredsjedniku Miroslavu Farkaš, sportskom direktoru Staneu Lazar, te cijelom izvršnom odboru NK Vinica koji su ove natjecateljske sezone odradili ‘vrhunski posao’, a posebno treba čestitati svim igračima seniorske momčadi na zalaganju, trudu i dobrim igrama kojima su stigli do naslova.

Posebno se zahvaljujemo svim simpatizerima, prijateljima i navijačima kluba koji su nas tokom cijele sezone pratili, zdušno nas bodrili, podržavali,  navijali i nosili do uspjeha! HVALA VAM!

 


I za kraj nekoliko informacija i statističkih podataka seniorske ekipe u sezoni 2017./2018. u 2.ŽNL Varaždin (odigrano 25 utakmica):

  • osvojeno 1. mjesto u konkurenciji od 14 klubova, sa 64 boda (8 više od drugoplasiranog)
  • najkorektnija (fair play) ekipa
  • 20 pobjeda, 4 remija, samo 1 poraz i to u prvom dijelu sezone
  • drugi dio sezone odigran bez poraza, gdje smo samo 1. kolo remizirali, sve ostale utakmice do kraja prvenstva pobijedili
  • najbolji napad sa čak 97 postignuta gola
  • najbolja obrana sa samo 19 primljenih golova
  • najbolji strijelac lige – Dario Bubek sa 30 postignutih pogodaka
  • najgledanija ekipa na domaćem i gostujućim terenima (najviše navijača tokom sezone na domaćim i gostujućim utakmicama)

Članovi Izvršnog odbora kluba: Božidar Šipek (predsjednik kluba), Miroslav Farkaš (podpredsjednik), Stanko Lazar (sportski direktor), Mario Punčec (član), Nikola Šipke (član), Miroslav Krznar (član), Mario Hrnčić (član i tajnik), Marijan Rodeš (član), Marijan Mihalić (član).

Trener: Kreš Vincek.

Igrači: Nikola Šipek, Marino Kralj, Tomica Korpar, Igor Bahun, Matija Lazar, Mislav šincek, Dario Šincek, Alen Kokotec, Goran Miko, Dario Bubek, Sandi Martan, Antonio Vrček, Zoran Mikac, Mateo Pižeta, Marko Kušinec. U prvom dijelu sezone igrali su i: Srećko Čiček, Mario Kostanjevec, Nikola Kostervajn, Matija Kralj, Matija Lazar, Luka Gašparić, Leonard Hunjet.


Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.

Fotografija ispod za osobnu upotrebu i za potrebe NK Vinica, ne stavljati na facebook i ostale društvene mreže.