Pobjeda u Biškupcu – 1 bod do osvajanja naslova!

U 23.kolu prvenstva 2.ŽNL Varaždin, NK Vinica je u Biškupcu pobijedila NK Mladost(VŽ). Utakmica je završila 3-1, poluvrijeme 2-1, strijelci: Igor Bahun, Goran Miko i Sandi Martan.

Pobjedu smo proslavili na putu prema klubu i u prostorijama kluba (dio atmosfere možete pogledati ispod). Napomenimo da nas je povodom svojeg rođendana i naše pobjede počastio g. Mario Punčec kojem ovim putem zahvaljujemo i želimo sretan rođendan, sve najbolje!

Također, i u ovoj utakmici pratila nas je naša vjerna publika – Hvala našim navijačima na podršci!

Nakon ovog kola, ispred drugoplasiranog NK Sloboda(T) imamo 8 bodova prednosti, a ispred trećeplasiranog NK Čevo 9 bodova prednosti (uz napomenu da NK Čevo ima utakmicu manje). Da bi osvojili naslov, treba nam 1 bod iz preostale 2 domaće utakmice. Prva je na rasporedu u nedjelju 03.06. u 17:30 protiv NK Čevo – jedine ekipe koja nas je ove sezone uspjela pobijediti (ne i nadigrati).

Dođite i podržite naše dečke.