Pobjeda protiv Karlovca i prvo mjesto!

U 18.kolu prvenstva 2.ŽNL Varaždin, NK Vinica je na gostujućem terenu u Karlovcu Ludbreškom uvjerljivo pobijedila NK karlovec. Utakmica je završila 5-1, poluvrijeme 0-0, strijelci: Goran Miko 1, Dario Bubek 2, Sandi Martan 2.

Napomenimo da su naši dečki dugo lomili otpor domaćina, a prvi gol je postignut tek u 52. minuti utakmice (Goran Miko iz slobodnog udarca). Nakon toga bilo je puno lakše i opuštenije igrati, što pokazuje kranji rezultat.

Ovom pobjedom naša ekipa zauzela je vrh tablice 2.ŽNL s obzirom da je dosad vodeće NK Čevo izgubilo od Slobode ŠN. Pobjedu i prvo mjesto proslavili smo nakon utakmice u Caffe bar “Čala-san” (dio atmosfere možete pogledati ispod).

Također, i u ovoj utakmici pratila nas je naša vjerna publika!

U sljedećem kolu očekuje nas domaća utakmica u derbiju kola protiv NK Sloboda Tužno koji trenutno dijeli drugo mjesto s 2 boda zaostatka od nas. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 29.04. u 17:00.