Osmo kolo – nesretan domaći poraz od NK Budućnost

U osmom kolu 1.ŽNL Varaždin u nedjelju 14.10.2018., NK Vinica je na domaćem terenu pretrpjela treći uzastopni poraz od NK Budućnost iz Vidovca. Utakmica je završila 1-2, poluvrijeme 0-2, strijelac za našu ekipu: Alen Kokotec. Prvo poluvrijeme odigrano je loše uz nekoliko kritičnih grešaka u obrani te nekoliko nerealiziranih “zicera” pa je reultat na poluvremenu bio 0-2. U drugom dijelu potpuna opsada gostujućeg gola, pregršt neikorištenih “zicera” (jedan takav bio je i neiskorišteni kazneni udarac), što je bilo dovoljno tek za počasni pogodak. Možemo slobodno reći da sreća u ovoj utakmici nije bila na našoj strani!

Također, i u ovoj utakmici pratila nas je naša vjerna publika – Hvala našim navijačima na podršci!

U sljedećem kolu očekuje nas gostovanje kod lidera prvenstva – NK Ivančica u Ivancu. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 21.10. u 15:00. Dođite i podržite naše dečke.