Odigrane dvije međunarodne pripremne utakmice

Naša seniorska ekipa danas (09.03.2019.) je odigrala mini turnir u Ormožu. Na turniru su osim naše, sudjelovali domaćin NK Ormož (član 1.razreda MNZ PTUJ) i NK Gerečja Vas (član Super lige MNZ PTUJ). Napomenimo da je glavni trener NK Gerečja Vas jedan od najboljih napadača Jugoslavije ’80-ih godina – Milko Đurosvki.

Turnir se igrao na način da je svaka ekipa sa svakom odigrala po jedno poluvrijeme. U oba poluvremena (mini utakmice) ostvarili smo uvjerljive pobjede i prezentirali vrlo dobru igru pod vodstvom glavnog trenera Kreše Vinceka.

NK Gereča Vas : NK Vinica – 0 : 4 (strijelci: Bubek Dario, Šincek Dario, Miko Goran, Lazar Matija).

NK Ormož : Gereča Vas – 0 : 2.

NK Ormož : NK Vinica – 0 : 5 (strijelci: Bubek Dario, Rog Roman, Ivančov Aleksandar x2, Žuliček Marko).

Ove utakmice poslužile su kao “generalka” prije početka proljetnog dijela prvenstva koje je na rasporedu iduću nedjelju 17.03.2019. Prva utkmica je u Tužnom protiv NK Sloboda.

Dođite i podržite naše dečke!