Odigrana prva pripremna utakmica seniora

U subotu 03.03.2018. godine u 18:00 sati u Ptuju odigrana je prijateljska utakmica između NK Ormož (SLO) i NK Vinica. Igralo se na terenu s umjetnom travom. Utakmica je završila 4-2 u našu korist, poluvrijeme 1-0 za NK Ormož, strijelci za našu ekipu: Goran Miko 2x, Dario Šincek 1x, Dario Bubek 1x.

Tijekom cijele utakmice bila je vidljiva dominacija naše ekipe kroz posjed lopte, broj stvorenih prilika, a pred kraj utakmice posebno kroz fizičku pripremljenost.

Ovim putem posebno se zahvaljujemo g. Zlatku Kelemeniću (predsjedniku NK Ormož) i g. Stanku Lazar (Staneu) koji su dogovorili ovu utakmicu i buduću suradnju između našeg kluba i NK Ormož te vodstvu našeg kluba na čelu sa predsjednikom g. Božidarom Šipek (Božijem)  koji su nam omogućili odigravanje utakmice i koji su nas glasno bodrili.