NK Vinica pobjednik Jana kupa

Povodom blagdana Sv.Ane u nedjelju (23.07.2017.) odigran je tradicionalni nogometni turnir JANA KUP.

Najbolja ekipa bila je ekipa domaćina NK Vinica koja je u finalnoj utakmici na jedanaesterce pobijedila NK Rudar 47. Za treće mjesto snage su odmjerili nogometaši NK Vinidije i NK Cestice koja je na kraju zasluženo osvojila treće mjesto. Za najboljeg igrača turnira proglašen je naš Dario Šincek.

Nakon završetka finalne utakmice načelnik općine Marijan Kostanjevac u pratnji predsjednika kluba Božidara Šipeka predao je pehare, čestitao i zahvalio se svim sudionica. Nakon proglašenja pobjednika za sve igrače pripremljen je prigodan domjenak u prostorijama NK Vinica. Na turniru je bio prisutan i potpredsjednik Vlade i ministar graditeljstva i prostornog uređenja Predrag Štromar.

Više slika sa turnira bit će objavljeno u galeriji slika.