Mladi nogometaši NK Vinica u posjetu Maksimiru

Mladi igrači NK Vinica, članovi selekcija U-9, U-11 i U-13 su 3. listopada 2021. na stadionu u Maksimiru prisustvovali prvenstvenoj nogometnoj utakmici NK Dinama i NK Hrvatskog dragovoljca. Utakmica je završila rezultatom 8:0 za domaće, a svoj doprinos visokoj pobjedi dali su i naši članovi bučnim bodrenjem igrača NK Dinama.

Posjet Maksimiru je dogovoren uz pomoć povjerenika NK Dinama za sjeverozapad Hrvatske, gospodina Lazar Stanka, a podršku realizaciji u vidu organizacije prijevoza, pružila je Općina Vinica na inicijativu načelnika Općine gospodina dr.sc. Štimec Branimira.

Naši mladi nogometaši su prije utakmice posjetili i zagrebački zoološki vrt, a nakon utakmice su iskoristili priliku za fotografiranje sa svojim uzorima na Maksimiru.

03.10.2021, Zagreb – 11. kolo Hrvatski Telekom Prve HNL: Dinamo – Hrvatski dragovoljac Photo:Zeljko Hladika/Pixsell
03.10.2021., stadion Maksimir, Zagreb – 11. kolo, Hrvatski Telekom Prva liga, GNK Dinamo – NK Hrvatski Dragovoljac. Photo: Luka Stanzl/PIXSELL