Misa Zahvalnica – na nakanu NK Vinica

U župnoj crkvi Svetog Marka Evanđelista u utorak 12.06. je odslužena Sveta Misa zahvalnica – na nakanu NK Vinica. Misu je predvodio prečasni Valent Posavec, vinički župnik, dekan Ivanečkog dekanata i kanonik Zbornog kaptola. Na početku Mise pozdravio je sve igrače, trenere, vodstvo kluba i okupljene, čestitao na ostvarenom uspjehu te zaželio sreću u daljnjem radu uz Božji blagoslov.

Tijekom euharistijskog slavlja, prečasni Valent Posavec istaknuo je važnost vjere ne samo u sportskom dijelu nego i u svim aspektima života te kroz nekoliko primjera vrhunskih hrvatskih sportaša to i prezentirao.

Nakon misnog slavlja, na poziv prečasnog Valenta Posavec, uslijedilo je druženje članova NK Vinica u Župnom Pastoralnom centru gdje su uz ugodan razgovor popili i čašu Misnog vina.

Ovim putem se u ima NK Vinica zahvaljujemo našem prečasnom Valenta Posavec!

Izvadak iz župnog lista: