Pobjeda u Vrbanovcu – još jedan korak bliže cilju

U 21.kolu prvenstva 2.ŽNL Varaždin, NK Vinica je na gostujućem terenu u Vrbanovcu uvjerljivo pobijedila NK Dinamo 01. Utakmica je završila 7-0, poluvrijeme 3-0, strijelci: Mislav Šincek, Dario Bubek 3x, Goran Miko, Sandi Martan 2x.

Naši dečki su potpuno nadigrali domaćina i tokom cijele utakmice prezentirali odličnu igru čime su potvrdili da zaslužuju vodeće mjesto na tablici. Također, i u ovoj utakmici pratila nas je naša vjerna publika od kojih je dio na utakmicu  doputovao autobusom zajedno s igračim, a dio vlastitim angažmanom. Hvala našim navijačima na podršci!

Pobjedu smo proslavili na putu prema klubu i u prostorijama kluba (dio atmosfere možete pogledati ispod).

U sljedećem kolu očekuje nas domaća utakmica protiv naših susjeda NK Nova Ves. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 20.05. u 17:00.

Dođite i podržite naše dečke.