Gospodin Predrag Štromar klubu uručio trenirke

Uoči početka proljetnog dijela prvenstva 2. ŽNL Varaždin potpredsjednik Vlade i ministar graditeljstva i prostornoga uređenja gospodin Predrag Štromar uručio je jučer (23. ožujka 2018.) donaciju sportskih trenirki za seniorsku ekipu.  Donaciju je u ime kluba preuzeo predsjednik kluba gospodin Božidar Šipek, a donaciji su prisustvovali članovi Izvršnog odbora kluba i igrači seniorske ekipe.

Predsjednik kluba se zahvalio na vrijednoj donaciji i naglasio da ćemo s ponosom nositi ove trenirke i truditi se u što boljem svjetlu promovirati klub i naše mjesto te zamolio gospodina Štromara za daljnju pomoć i suradnju.

Gospodin Štromar istaknuo je da mu je drago što može pomoći jer i on sam dio kluba s obzirom da je neko vrijeme nosio dres Viničkog nogometnog kluba, te najavio daljnju suradnju.

Još jednom se zahvaljujemo u ime svih članova kluba!