Četvrto kolo – pobjeda u Margečanu

U četvrtom kolu 1.ŽNL Varaždin u nedjelju 17.09.2018., NK Vinica je na gostujućem terenu u Margečanu pobijedila NK Mladost. Utakmica je završila 3-1 u našu korist, poluvrijeme 0-1, strijelci za našu ekipu: Dario Bubek , Alen Kokotec x2. Kao i u prošlom kolu, prvo poluvrijeme odigrano je nešto lošije, no u drugom poluvremenu uz veliko zalaganje cijele ekipe uspjeli smo nadoknaditi i preokrenuti rezultat u našu korist. Ovom pobjedom popeli smo se na drugo mjesto ljestvice.

Također, i u ovoj utakmici pratila nas je naša vjerna publika – Hvala našim navijačima na podršci!

U sljedećem kolu očekuje nas utakmica na domaćem terenu protiv NK Obreš. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 23.09. u 16:30. Dođite i podržite naše dečke.