Seniorska ekipa u sezoni 2017/2018 uvjerljivo je osvojila 2. ŽNL VARAŽDIN.

Odigrano 25 utakmica:

• osvojeno 1. mjesto u konkurenciji od 14 klubova, sa 64 boda (8 više od drugoplasiranog)
  • najkorektnija (fair play) ekipa
  • 20 pobjeda, 4 remija, samo 1 poraz i to u prvom dijelu sezone
  • drugi dio sezone odigran bez poraza, gdje smo samo 1. kolo remizirali, sve ostale utakmice do kraja prvenstva pobijedili
  • najbolji napad sa čak 97 postignuta gola
  • najbolja obrana sa samo 19 primljenih golova
  • najbolji strijelac lige – Dario Bubek sa 30 postignutih pogodaka
  • najgledanija ekipa na domaćem i gostujućim terenima (najviše navijača tokom sezone na domaćim i gostujućim utakmicama)

Članovi Izvršnog odbora kluba: Božidar Šipek (predsjednik kluba), Miroslav Farkaš (podpredsjednik), Stanko Lazar (sportski direktor), Mario Punčec (član), Nikola Šipke (član), Miroslav Krznar (član), Mario Hrnčić (član i tajnik), Marijan Rodeš (član), Marijan Mihalić (član).

Trener: Kreš Vincek.

Igrači: Nikola Šipek, Marino Kralj, Tomica Korpar, Igor Bahun, Matija Lazar, Mislav šincek, Dario Šincek, Alen Kokotec, Goran Miko, Dario Bubek, Sandi Martan, Antonio Vrček, Zoran Mikac, Mateo Pižeta, Marko Kušinec. U prvom dijelu sezone igrali su i: Srećko Čiček, Mario Kostanjevec, Nikola Kostervajn, Matija Kralj, Matija Lazar, Luka Gašparić, Leonard Hunjet.

Trener – Krešo Vincek